Ofrojme pune Krye Guzhinier per Bougainville Bay Hotel Sarande

Nr. Referencës
RF189850
Titulli i njoftimit
Ofrojme pune Krye Guzhinier per Bougainville Bay Hotel Sarande
Përshkrim
Pershkrimi i punes:
Pergjegjes per cilesine, qendrueshmeri dhe prodhimin e kuzhine se restorantit. Ekspozon talentin ne kulinari duke drejtuar stafin dhe duke manaxhuar te gjitha funksjone e lidhura me ushqimin. Kordinon menun, furnizimin, personeli dhe pergatitjen e ushqimit. Bashkepunon me personelin per te rritur kanaqesin e klientit duke ruajtur buxhetin operativ. Siguron higjene dhe standartin e ushqimit.

 
Detyrat dhe Pergjegjesite:
 
 • Mbikqyr veprimtarin e restorantit. Siguron perputhshmerin me politikat standartet dhe procedurat  e ushqimeve dhe pijeve.
 • Miremban procedurat e pergatitjes se ushqimit dhe standertet e duhura te magazinimit.
 • Planifikon dhe manaxhon sasi ushqimore ne varesi te kerkesave te restorantit.
 • Krijon menu ditore dhe sezonale per restorantin.
 • Siguron pajtueshmeri me te gjitha ligjet dhe rregullat e shtetit.
 • Logarit produktet ditore te nevojshme.
 • Pergatit ushqime te te gjitha llojeve perfshire ketu kerkesat speciale te klienteve.
 • Kontrollon cilesin e produkteve te gatuara dhe te pagatuara per te siguruar standartin e kerkuar.
 • Percakton menyren e prezantimit te pjatave dhe krijon mostra dekorative.
 • Perzgjedh, trajnon dhe supervizon te gjithe guzenjeret, ndihmesit e guzhines dhe stafin e sherbimit. 
 • Asiston ne kenaqesin e plote te klientit.
 • Miremban pamjen, higjenen dhe sherbimin e guzhines ne standartet e duhur.
 
Kerkesat e punes dhe aftesite:
·         Minimalisht pese vjete eksperience si krye guzhenjer ne restorant apo hotel me 4 ose 5 yje.
·         Preferohet kantidat me diplome kulinarie
·         Ekperience ne manxhimin e kostove.
·         Aftesi te mira organizimi dhe planifikimi. 
·         Aftesi per te krijuar receta standarte.
·         I afte per te kryer furnizime dhe per te mbajtur inventarin
·         Eksperience per trajnime, manaxhimi bazik financiar  dhe sherbim klienti. 

 
Te interesuarit te dergojne cv e tyre ne adresen: marketing@bougainvillebay.com
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Vlores
Qyteti / Zona
Sarandë
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1447 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Vlores, Sarandë) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj