Kerkoj Krye Kamarier per Bougainville Bay Hotel Sarande

Nr. Referencës
RF106954
Titulli i njoftimit
Kerkoj Krye Kamarier per Bougainville Bay Hotel Sarande
Përshkrim
Pershkrimi i punes:
 
Me udhëzim nga menaxheri i restorantit, krye kamarieri eshte përgjegjës për koordinimin, planifikimin te aktiviteteve ne restorant me qellim ofrimi i sherbimit profesional dhe cilesore per klientet e hotelit.
 
Pozicioni konsiston me punen ne Sarande.

Detyrat dhe Pergjegjesite:
 
·         Ka njohuri te plote te pershkrimit te menus dhe listes se veres per te qen i afte te bej sygjerime  tek klientet.
·         Pergjegjes per ekzekutimin e suksesshem te trajnimit per kamarjeret e restorantit.
·         Supervizon stafin per te sigurar nje sherbim ne standartin e kerkuar.
·         Miremban dhe permireson standarte e restorantit. 
 
 
 
Kerkesat e punes dhe aftesite:
 
·         Dy ose me shume vite eksperience si krye kamarjer, preferohet ne restorant apo hotel me 4 ose 5 yje.
·         Njohuri te gjera per restorantin dhe industrine e sherbimit te ushqimit.
·         Kerkohet rrjedhshmeri ne gjuhen angleze.

Te interesuarit te dergojne cv e tyre ne adresen: marketing@bougainvillebay.com
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Vlores
Qyteti / Zona
Vlorë
Adresa
Rruga Butrinit
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1451 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Vlores, Vlorë, Rruga Butrinit) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj