Kerkoj Asistent/e Pastrimi

Nr. Referencës
RF139230
Titulli i njoftimit
Kerkoj Asistent/e Pastrimi
Përshkrim
Pershkrimi i punes:
Asistenti i manaxherit te pastrimit eshte pergjegjes per te gjitha detyrat e pastrimit, perfshire nivelin e pastertise ne te gjitha zonat e resortit.
 
Detyrat dhe Pergjegjesite:
·         Bashkepunon me manaxherin e recepsionit per organizimin e pastrimit te dhomave/apt sipas fluksit ditore.
·         Pergjegjes per kontroll te pastrimit te dhomave/apartamenteve dhe ambjenteve te perbashketa.
·         Programon pastrimin per recepsionin, paradhomen e pritjes se klienteve, sallen e konferencave, korridoret, hyrjet, ashensore.
·         Performon detyra te tjera te kerkuara nga manaxhimi.
 
Kulifikimet:
·         Kater ose me shume vite experience ne departamentin e pastrimit. Preferohet ne hotel me 4 ose me shume yje.
·         Aftesi ne paketat MS Office .
·         Aftesi te mira komunikimi dhe organizimi.
·         Aftesi per te drejtuar nje skuader me 30+ anetare stafi nen presion kohore.
·         Mbajtja e inventarit, parashikimi i nevojave dhe ruajtja e rezervave ne perputhje me nevojat e hotelit.
       Kerkohet me banim ne Sarande per Bougainville Bay hotel
 
Te interesuarit mund te dergojne email me cv e tyre ne : marketing@bougainvillebay.com
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Vlores
Qyteti / Zona
Sarandë
Adresa
Rruga Butrinti
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1456 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Vlores, Sarandë, Rruga Butrinti) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj