Jepet me qera ambjent sherbim bar-restorant-piceri ne Bougainville Bay

2,500.00 €
Nr. Referencës
RF379190
Titulli i njoftimit
Jepet me qera ambjent sherbim bar-restorant-piceri ne Bougainville Bay
Përshkrim
 Ambjenti ndodhet brenda rezidences"Gjiri i bougainvilleve" , nje nga resortet me luksoze ne Shqiperi vetem 1 km nga qendra e Sarandes. Rezidenca eshte e mire organizuar ne brendesi te saj dhe ka nje klientele te perzgjedhur.Ajo ndodhet ne breg te detit dhe ofron komoditetin e dhenies se sherbimeve mjaft cilesore. Ambjentet e sherbimit jane te kompletuara me paisje cilesore dhe bashkekohore.
Kontrata e qirase do te jete minimalisht 1 vjecare me vlere 2500 €/muaj

Te interesuarit te kontaktojne ne adresen: marketing@bougainvillebay.com
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Vlores
Qyteti / Zona
Sarandë
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Votimi total: 1
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1757 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Vlores, Sarandë) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj