SHITEN APARTAMENTE NE QYTETIN E POGRADECIT 300EURO METRI KATROR

Nr. Referencës
RF195523
Titulli i njoftimit
SHITEN APARTAMENTE NE QYTETIN E POGRADECIT 300EURO METRI KATROR
Përshkrim
SHITEN APARTAMENTE ME 300 EURO METRI KATROR NE QYTETIN E POGRADECIT..120 METR KATROR 2+1 DHE 85 METER KATROR 1+1.ME PAMJE NGA LIQENI ..RREGULLIMET E  APARTAMENTEVE BEHEN SIPAS DESHIRES BRENDA CMIMIT ME LART .APARTAMENTET NDODHEN NE  RRUGA RINIA POGRADEC TE INTERESUARIT TE KONTAKTOJNE NE KETE NUMER TEL/0672023182.FALEMINDERIT.
Vëndndodhja
Adresa
RRUGA RINIA
Kodi postar
832
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2456 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , RRUGA RINIA, 832) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj