Audi A5 S-Line 2.7 TDI

Nr. Referencës
RF153988
Titulli i njoftimit
Audi A5 S-Line 2.7 TDI
Përshkrim
Audi eshte blere ne koncensional te Audi ne Gjermani
Gomat i jane vene para dy javesh te reja Michelin pilot super-sport te 2016
feneret para xeno , bi-xeno + led stopat mbrapa led
Audi eshte ne gjendje perfekte me liber servisi qe nga 0 km dhe deri tani mund ta kontrolloni te koncensionali i audit per cdo gje ..
Makina ka hyre ne Shqiperi ne dhjetor te 2015 
Vetem nje servis i eshte bere te koncensionali i audit mund ta shikoni dhe te libri i servisit 
Makina eshte S-Line brenda jashte 

Disqet S-Line , Makina eshte Full option 
cmimi : 23000 euro
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Ali Demi
Adresa
rruga 1 maji
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
 • Nr i kontaktit nuk duket ne rregull

  Persh Xhino ,Nr i kontaktit nuk duket ne rregull,
  miri / 01.05.2016 11:59
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Ali Demi, rruga 1 maji) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj