Magazine dhe stalle

52.00 €
Nr. Referencës
RF177058
Titulli i njoftimit
Magazine dhe stalle
Përshkrim
Shes nje ish - magazine dhe nje ish -. stalle sip. e te dyjave 1.376 m2 plus anekset e tyre me sip.  rreth 1.500 m2. Kane uje te pijshem dhe energji elektrike. Rruga kryesore e zones kalon fare prane, e asfaltuatr deri ne plazh. Jane me certifikate pronesie. Cmimi fillestar 52.000 €. Tel. 069 21 33 135, e-mail: petertrepsenishti@live.com
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Fierit
Qyteti / Zona
Lushnje
Adresa
Karavasta, Remas
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1296 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Fierit, Lushnje, Karavasta, Remas) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj