Suzuki Grand Vitara, Viti 2003

4,300.00 €
Nr. Referencës
RF183202
Titulli i njoftimit
Suzuki Grand Vitara, Viti 2003
Përshkrim
Karburanti.... : Nafte
Ngjyra.....: Kuqe
Kamjo......: Manual
Ftohja.....: Kondicioner
Suzuki grand vitara, viti prodhimit 2003 me 2 dyer . Timon city (elektronik), kondicioner, xhama elektrik, Air Bag, gomat te 4-ta te reja. Sherbimet te gjitha te sapo kryera. Taksa, kolaudim dhe siguracion te prera.Mund ta kontrolloni bashke me mekanikun tuaj te besuar. E gatshme per cdo lloj prove. Makina eshte me targa te reja dhe ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike.
Cmimi 4300 euro.
TE INTERESUARIT MUND TE KONTAKTOJNE NE NR E TEL: +355695730759
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Don Bosko
Adresa
Tirane
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2323 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Don Bosko, Tirane) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj