Leshohet me qira apartament i rinovuar!!

Nr. Referencës
RF257837
Titulli i njoftimit
Leshohet me qira apartament i rinovuar!!
Përshkrim
Leshohet shtepi me qera ne Korce, ne zonen e Xhamise se Re, ne katin e dyte. Apartamenti eshte i rinovuar 100%. Siperfaqja eshte 68 m2. Perbehet nga nje sallon dhe kuzhine te perbashket, dhome gjumi, banje, ballkon, depo dhe korridor. Kushtet qe ofrohen jane: dere e blinduar, dritare dhe ballkon prej duralumini, banak kuzhine i ri, banje dhe cdo dhome i apartamentit i rinovuar. Banesa eshte e pershtatshme per cifte ose familje te reja. Per me teper informacione, kontaktoni ne numrin e meposhtem: 0693424457 Cmimi: 15.000 ALL/ ne muaj (Cmimi eshte i diskutueshem)
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Elbasanit
Qyteti / Zona
Godolesh
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1363 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Elbasanit, Godolesh) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj