Fİatagri Bucher Turbo 70-90

Nr. Referencës
RF132135
Titulli i njoftimit
Fİatagri Bucher Turbo 70-90
Përshkrim
Fiatagri Bucher 70-90 Turbo
katër pistona, 4×4,
me marshe anash, kabinë, kondicioner, radio,
viti prodhimit: 1993
zetori është i pajisur me targa shqiptare dhe me te gjithe dokumentacionet e rregullta!
shitet bashkë me agregatet, i ardhur nga Italia, në gjendje shumë të mirë,
shitet per arsye; mbyllje aktiviteti!
tel: +355684937178
Vëndndodhja
Adresa
Tiranë
Kodi postar
Tiranë
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Votimi total: 3
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1439 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Tiranë, Tiranë) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj