Pjese kembimi per automjete.

Nr. Referencës
RF492778
Titulli i njoftimit
Pjese kembimi per automjete.
Përshkrim
Autoservis Arti. Pjese kembimi te perdorura per Bmv x5 .2010'Bmv x6 v.2010,Porsche Panamera v.2013.volkwagen Tiguan,Touran Touareg,Passat 2007,Benz ML 320 2007,ml 270 2004,GLK 2012,CLK 2008,Bmw z4,bmw530,hyunday Santafe,tuckson.,golf 5,golf6, Audi q7,Audi a4,Audi a3,Audi a6,Benz a classe,b classe,Alfa Romeo 159 2010,Alfa Romeo 159,e tipe te ndryshme .Adresa rruga Nacionale Levan - Fier...nr kontakti 0696470610 .Na gjeni ne Viber dhe ne faqen tone te biznesit "Autoservis Arti ".Ju mirepresim!
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Fierit
Qyteti / Zona
Levan
Adresa
Levan
  • Vlerësimi i tanishëm: 4
  • Votimi total: 1
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2660 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Fierit, Levan, Levan) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj