Okazion-Shes Peugeot 206 Quicksilver 2001

Nr. Referencës
RF104766
Titulli i njoftimit
Okazion-Shes Peugeot 206 Quicksilver 2001
Përshkrim

Super Okazion-Shes Peugeot 206 Quicksilver 2001, motorr 1.4 benzin , ngjyre gri ,xhama te zinj, tavanin e zi, me disqe alumini 15 , goma 80 % ,cd - player, 2 airbag ,2 dyer , sallon te zi shum te mbajtur , kseno , makina eshte e sapo ardhur nga jashte eshte shum e mbajtur si nga brenda dhe nga jashte , eshte makin shum ekonomike ka vetem 97000 km origjinale , xhama pasqyra elektronike , kamio manuale , mbyllje elektronike . Makines i jan bere te gjitha sherbimet jashte shtetit , ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike ,Cmimi 2300 euro me letra te sapo paguara targat e reja AA diskutueshem Per me shum tel ne :0694400305

Vëndndodhja
Adresa
Sheq i Madh
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 3122 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Sheq i Madh) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj