Sisteme sigurie dhe Monitorimi

Nr. Referencës
RF832621
Titulli i njoftimit
Sisteme sigurie dhe Monitorimi
Përshkrim
Projektojme dhe instalojme Sisteme Vezhgimi qe funksionojne diten dhe naten 24/7 me nje cilesi te larte. Monitorimi i tyre mund te behet lokalisht por edhe nepermjet internetit ne kompjuterin apo telefonin tuaj Smartfone.
Gjithashtu bejme projektime dhe instalime te sistemeve te sigurise kunder hyrjeve te pa autorizuara dhe mbrojtje nga zjarri me detektore mjaft te ndjeshem.
Sisteme sigurie PARADOX ,TELETEK, HONYWELL,per biznese ,Prona etj.
Si dhe sisteme monitorimi profesionale HIKVISION ,DAHUA, Bosch,Panasonic :

Sisteme sigurie Paradox:

Nje sistem sigure profesionale ofron nje ruajtje te sigurte te biznesit apo prones tuaj

Sisteme monitorimi:

HIKVISION dhe DAHUA  me shume se 15 vite ne treguan e elektronikes, ofrojme per ju sisteme te sigurta dhe cilesore profesionale.

Kontakto: 0672832470
 
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Elbasanit
Qyteti / Zona
Elbasan
Adresa
Elbasan
Web-Faqja
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Votimi total: 3
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1658 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Elbasanit, Elbasan, Elbasan) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj