Shitet siperfaqe toke 4500 m katror

Nr. Referencës
RF255766
Titulli i njoftimit
Shitet siperfaqe toke 4500 m katror
Përshkrim
Shitet siperfaqe toke 4500 m katror . Adresa: Prane autostrades metalurgji-Elbasan,perball calcetto Pepa!
Te interesuarit per me shume informacion ,
te kontaktojne ne numrin: 0682276565
ose
email: son_vel@yahoo.com
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Elbasanit
Qyteti / Zona
Elbasan
Komuna
Bradashesh
Adresa
Prane autostrades metalurgji-Elbasan .Perball calcetto Pepa!
Kodi postar
0000
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1959 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Elbasanit, Elbasan, Bradashesh, Prane autostrades metalurgji-Elbasan .Perball calcetto Pepa!, 0000) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj