Shitet biznesi rimbushje elektronike , exchange dergese parashe

Nr. Referencës
RF347998
Titulli i njoftimit
Shitet biznesi rimbushje elektronike , exchange dergese parashe
Përshkrim
Shitet biznesi rimbushje elektronike ,Transferte parash sherbime te ndryshme publike, nje pike mjaft e mire per te kryer aktivitet ,Rimbushje Vodafon,Dergese parashe Moneygram, WesterUnion, 
Kembim valutor Ak-Invest Sherbimet e telekom 068 dhe albtelekom 067 e shume sherbime te tjera.Ka 12 vjet aktivitet
Me klientel te ngritur shitet per arsye emigrimi
Per me teper  kontakto ne 0695118400
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Elbasanit
Qyteti / Zona
Elbasan
Adresa
tek bar Sara Lagjia 5 Maji
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 288 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Elbasanit, Elbasan, tek bar Sara Lagjia 5 Maji) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj