Reparti Mekanik Borjan Sh.p.k Elbasan

Nr. Referencës
RF150014
Titulli i njoftimit
Reparti Mekanik Borjan Sh.p.k Elbasan
Përshkrim
TE DHENAT E MAKINERIVE
Torno horizontale C61100 e cila përpunon detale me dimensione maksimale 1200 x 5000mm
Torno vertikale C512, me përmasa maksimale të përpunimit 1250x1250mm
Torno me dimensione maksimale të përpunimit 600x2800mm
Torno C620 përpunon detale me dimension nga më të voglat deri tek 320 x 2200mm
Bareno T617
Realizon një mori procesesh të ndryshme: Si punime qafe kushinete, barenim vrimash të precizionit të lartë (me tolerancë) punime sip e të tjera.
Disa dhojë frezash Universale, vertikale, instrumentale, për të gjitha llojët e frezimeve (ingranazhe) konik, cilindrik, shtiza, kanale, profile të ndryshme , e shumë procese të tjera.
Kreator Y3150E
Me ane  të cilit realizojmë rrota me dhëmbë (të drejta dhe të pjerret) yllza, pinjona, rrota shoqe.
Diameter maksimal 700m=12
Stokatrice B5032
natyra e punës: Ingranazh me dhëmbë të brëndshem (korona) kanale të ndryshem, detale me forma te ndryshme gjeometrike : (kater këndësh, gjashtë këndësh, etj)
Retifike cilindrike,Retifik të sheshtë , për boshte të ndryshme dhe siperfaqe të sheshta.
Limatrice për një seri punimesh zgorsimi, c'veshje, kanale udhezues, etj.
Pjale B2010 E cila zë një pjese të konsiderueshme të prodhimit duke përpunuar detale me dimensione deri në 3000x1000mm
Sharrë disk dhe mekanike. Të cilat realizojnë prerjen e materialeve deri në 400.
Presë hidraulike 100ton
E cila shërben për c’montime dhe presime të ndryshme
Traxhe llamarine.
Për prerje llamarine.Për prerje llamarine me dimensione 13×2000
Kalander. Kthim llamarine 518×2000. kthim tubo 30-90
Aparate saldimi Gjenerator, transformator, gazogjen.
Cekic pneumatik për stampime, farkëtime detale të ndryshme.
Bango pune Montimi e kontrolli 3000x2000mm
Furrë Temperimi 1200x600x500 Dhe furrë me kripë.
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Elbasanit
Qyteti / Zona
Elbasan
Komuna
Bradashesh
Adresa
Elbasan
Web-Faqja
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Votimi total: 1
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 5554 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Elbasanit, Elbasan, Bradashesh, Elbasan) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj