Punime artistike qilima rrugica etj sipas porosise dhe shijeve

Nr. Referencës
RF774114
Titulli i njoftimit
Punime artistike qilima rrugica etj sipas porosise dhe shijeve
Përshkrim
Te thush tregti per nje produkt qe ne e krijojme me kaq perkushtim, dashuri te vecante prej rreth 40 viteve eshte shume pak vertet, ne e ofrojme kete produkt nga  perpunimi tradicional duke filluar me krijimin e fijes ,ngjyrosjes dhe deri tek thurja e saje. Punime artistike qilima rrugica etj sipas porosise dhe shijeve

Ne jemi një nga artizanet më të vjetra te Elbasanit, që e zhvillon biznesin privat artizanal qysh prej 40vjetësh .
Me mbylljen e Ndërrmarjes Artistike, vazhdoi endja po me metodën që perdorej atje dhe po me ato mjete, materiale e modele.Ne endim përditë në tezgjahun e  punës , me fije 100 % lesh cilsia E PARE DHE NGJYRA TE FORTA e përpunuar , sipas të gjithë parametrave të nevojshëm për të bërë qilima e tapeta rrugica, canta, shum lloje gjerash

Produktet janë qilima e rrugica të llojeve, madhësive e modeleve nga më të më të bukurat; ato mund të përdoren për të dekoruar ambiente nga më të ndryshmet: ambiente shtëpie , zyrash, tradicionale e moderne dhe janë shumë të preferuar ne vendin tone dhe ne te gjith europen gjithashtu e turistët e huaj. Mund te porosisni :nr tel 0695897838

Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Elbasanit
Qyteti / Zona
Elbasan
Adresa
Qender elbasan
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 579 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Elbasanit, Elbasan, Qender elbasan) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj