Pastrime kimike Lavanderi ALASKA

Nr. Referencës
RF354607
Titulli i njoftimit
Pastrime kimike Lavanderi ALASKA
Përshkrim
Pastrime kimike Lavanderi.
Kostume xhaketa, Kemisha, Pantallona, Pallto,Pulover,Fustane Xhup me pupla xhup mefilter
Kostume(mendfshi, lino),Fustane nuserie, Xhup lekure, Pardesy lekure,Pelice origjinale,
Hekurosje.
Per te gjitha sherbimet mbajme garanci te plote  100% .

Ne tre artikuj 10% ulje cmimi

Kontakto: +355 698548007
Kontakto: +355685052667
 
Adresa: 
Ruga Qemal Stafa Fusha e Loparit prane Grand Hotel 
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Elbasanit
Qyteti / Zona
Elbasan
Adresa
Ruga Qemal Stafa
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Votimi total: 1
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 4221 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Elbasanit, Elbasan, Ruga Qemal Stafa) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj