Panairi “Dita e Veres 2015” 12/03/2015 deri ne 14/03/2015

Nr. Referencës
RF163150
Titulli i njoftimit
Panairi “Dita e Veres 2015” 12/03/2015 deri ne 14/03/2015
Përshkrim
Individe / Kompani ,Ju ftojme te merrni pjese.
nga 12/03/2015 deri ne 14/03/2015
Organizator: DHOMA E TREGTISE DHE INDUSTRISE ELBASAN
Bashkepunetor:
BASHKIA ELBASAN
Vendi:
Pallati Sportit “Tomorr Sinani” Elbasan
Pjesmarres:
BIZNESE PRODHUESE, TREGTARE, SHERBIMESH, ARTIZANE,
SHOQATA DHE ORGANIZATA TE NDRYSHME, etj. (mbi 50 pjesmarres)
Dhoma e Tregtise dhe Industrise Qarkut Elbasan, Bashkia Qytetit Elbasan dhe Kompania «Albexpo Group» Tirane,
organizojne nga data 12-14 Mars 2015,  ne pallatin e Sportit “Tomorr Sinani” Elbasan,
edicionin e shtatembedhjete te panairit te pergjithshem,“Dita e Veres 2015”
I konceptuar si nje nga aktivitetet me te rendesishem te biznesi ne rajon,
ky panair percon mesazhin e përpjekjeve për të mbështetur zhvillimin e vazhdueshëm
të industries, tregetise, sherbimeve etj.. dhe për ta bërë këtë rajon, një destinacion të preferuar per biznes.
Ne kete panair marrin pjese shume kompani nga vendi dhe rajoni.
Per vete pjesemarrjen e larmishme dhe vizitoret e shumte qe e ndjekin kete Panair, ne kete konteks,
para dhe gjate diteve te tij, trasmetohen reklama dhe emisione ne Televizionet lokale dhe kombetare, rrjetet sociale dhe ne disa gazeta apo agjenci te ndryshme.
Suksesi i panairit garantohet nga eksperienca dhe pervoja e fituar ne kete fushe.
Per informacione te metejshme, mund te shikoni ne www.ccielb.org ose kontaktoni ne Dhomen e Tregtise dhe Industrise Qarkut Elbasan me:

Merr pjese dhe ti, duke prenontuar vendin qe ju u pershtatet per biznesin tuaj.
Kontakto:

Cel:    0682262213, 0696758976
E-mail:    info@ccielb.org;  cciel@albmail.com
Vëndndodhja
Adresa
Ngjitur me Zyrat e tatimeve e Elbasan
Web-Faqja
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 10359 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Ngjitur me Zyrat e tatimeve e Elbasan) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj