Original Xiaomi Power Bank me Kapacitet 10400mAh Bateri e Jashtme

5,500.00 Lek
Nr. Referencës
RF113295
Titulli i njoftimit
Original Xiaomi Power Bank me Kapacitet 10400mAh Bateri e Jashtme
Përshkrim
Bateri e jashtme Orogjinale Mi Power Bank 10400mAh Ngjyre gri
Origjinaliteti vertetohet gjithashtu dhe ne faqen e Xiaomi : www.mi.com/verify

Powerbank Mi Power Bank 10400mAh është burim energjie me cilësi të lartë për udhëtime të gjata në natyrë.

Kjo është bateri portative e kapiciteteve te larta per karikimin e paisjeve të tilla si iPhone,Samsung,Nokia,Sony, Te gjitha llojet e smartphones, MP3 / MP4, GPS dhe pajisje tjera 5 V.

Me një kapacitet deri 10400mAh mundeson karikimin disa here te paisjeve.(4-5 here karikim te plote te Iphone 5s)

Pajisja ka nje porte USB, me nje inensitet 2.1A.(Cka do te thote qe karikon telefonin tuaj me shpejte)
Eshtë e pajisur me 4 LED - tregues të nivelit të baterisë
Cmimi:  5500 Lek
Kontakto: 0692664523

Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Elbasanit
Qyteti / Zona
Elbasan
Adresa
elbasan
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1681 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Lek/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Elbasanit, Elbasan, elbasan) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj