Menaxhim dyqani me magazinim dhe arke

250.00 $
Nr. Referencës
RF214061
Titulli i njoftimit
Menaxhim dyqani me magazinim dhe arke
Përshkrim
Menaxhim dyqani ( Me magazinim dhe me arke), me cmime te arsyeshme.
Per kompani dhe individe .
Tani endrra e cdo administratori kthehet ne realitet ,jo me raporte shitjesh apo blerjesh me afersi por me saktesi ditore ose mujore.
Gjithcka kryhet ne kohe reale , menaxhohet  lehte ne Desktope, Tableta, Smartphone.

Menaxhuesi Magazine dhe dyqan.

Paneli i produkteve.
 • Lista e produkteve.
 • Vendosja e produkteve.
 • Printimi i barkodeve.
 • Printimi i etiketave.
 • Importimi i produkteve.
 • Permireso cmimet e produkteve.
 • Sasia e rregulluar e produkteve.
Lista e shitjeve.

 • Shitjet e dyqaneve.
 • Vendosja e shitjeve.
 • Vendosja e transportuesve.
 • Lista e shitjeve te kthyera.
Blerjet.
 • Lista e blerjeve.
 • Shpenzimet.

Personeli.
 • Lista e personelit.
 • Lista e blersve.
 • Lista e klienteve te kategorizuar.
 • Lista e furnizuesve.

Raporti  i stokut.
 • Raporti i regjistrimeve.
 • Raporti i produkteve me te pakta.
 • Raporti i shitjeve ditore  per cdo magazine / dyqan.
 • Raporti i shitjeve mujore  per cdo magazine / dyqan.
 • Raporti i fitimeve ose humbejt Me grafik.
 • Raporti i i blerjeve.
 • Raporti i klienteve (nese behet regjistrimi i klienteve).
 • Raporti i furnizuesve.
 • Raporti i personelit.Serioziteti dhe standartet tona, do te ju habisin pa mase .
 
Per me teper kontaktoni 0672832470
 
Demo >    Se shpejti
Vëndndodhja
Web-Faqja
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1600 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
$/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj