Konstruksione Metalike ''EUROPA''

Nr. Referencës
RF179562
Titulli i njoftimit
Konstruksione Metalike ''EUROPA''
Përshkrim
Kompania jonë i kushton vëmendje të madhe për procesin në rritje dhe ereksionit. Personeli rritje e specializuara të kompanisë sonë, ka bërë të mundur ngritjen e ndërtimeve madhësi të mëdha dhe montimi i linjave të prodhimit të automatizuar si.
 
Këto mbledhje ekipet kanë fituar një reputacion të shquar për punën e tyre në projektet e ndërtimit të madhësive të ndryshme dhe kompleksitetin.
 
Europa procesi Ndërtimet ereksionit është ndërtuar rreth një ekip shumë të aftë të njerëzve të cilët janë të mbikëqyrura nga një grup i foremen se mesatarja mbi njëzet vjet përvojë në procesin e ereksionit strukturore.

Tel/fAX: +355 (0)58 326 074
Cel 1: +355 (0)69 20 74 144
Cel 2: +355 (0)68 20 40 260
email: info@europa-shpk.com, europa_cons@yahoo.com
 
Vëndndodhja
Adresa
Ish-Kombinati Metalurgjik, Elbasan
Kodi postar
1000
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Votimi total: 1
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 5276 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Ish-Kombinati Metalurgjik, Elbasan, 1000) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj