apartamente ne elbasan

43,000.00 €
Nr. Referencës
RF166027
Titulli i njoftimit
apartamente ne elbasan
Përshkrim
shitet apartamen 112 m2 me 2 dhoma gjumi, 2 banjo , nje holl dhe ballkon ne qytetin e elbasanit . apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje ndertese te sapondertuar (2013-2014) me mjete bashkekohore v-p.adresa : rruga e re e parkut rinina ,lagja "5 Maj ", prane supermarket koli, 2 kopshteve , prane shkolles se mesme " Mahir Domi" & 5 min larg uneversitetit "Aleksander Xhuvani ". add email : enxhi.dishani@yahoo.com
nr kontakti :0692110899
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Elbasanit
Qyteti / Zona
Elbasan
Adresa
lagja 5 maj ,prane parkut rinia
Kodi postar
3000
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2482 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Elbasanit, Elbasan, lagja 5 maj ,prane parkut rinia, 3000) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj