Alba-Road

Nr. Referencës
RF802537
Titulli i njoftimit
Alba-Road
Përshkrim
Kompania ALBA ROAD është prezente në tregun shqiptar që nga viti 1996, duke startuar fillimisht me prodhimin e polisterolit nën markën IZOTERM®. 

Pozicionimi në treg i produkteve IZOTERM® ka qenë dominues si rezultat i investimeve të mëdha në teknologji dhe organizim , hedhjes në treg në mënyrë të vazhdueshme të produkteve të reja dhe ruajtjes së standarteve sipas EN13163. ALBA ROAD është e çertifikuar sipas standarteve ISO 9001-2008 nga ACM.

Kompania ALBA ROAD përveç produkteve të prodhuara në fabrikat e saj, është distributore e disa kompanive multinacionale si : DOW, SIKA, BASF si edhe THRACE, BITULINE, AMPI etj. 

Qëllimi i kompanisë është ofrimi i një servisi të plotë për operatorët e industrisë së ndërtimit, me produkte të teknologjisë se lartë e shoqëruar me asistencë teknike të specializuar. 

Produktet që ne ofrojmë kanë një spektër të gjerë përdorimi në ndërtimet civile dhe industriale, në ndërtimin e rrugëve , urave , porte e aeroporte , tunele, landfill, impiante përpunimi ujrash etj . Për çdo sektor të industrisë së ndërtimit ne ofrojmë mbulim të plotë me produkte speciale të cilësisë më të mirë dhe çmime konkuruese.
Vëndndodhja
Adresa
Ish Kombinati Metalurgjik
Kodi postar
1000
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 3014 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Ish Kombinati Metalurgjik, 1000) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj