Vile me qera ne Golem Fshati turistik prane restorant Vjena

540.00 €
Nr. Referencës
RF680099
Titulli i njoftimit
Vile me qera ne Golem Fshati turistik prane restorant Vjena
Përshkrim

Ne fshtin turistik prane restorant Vjenes ne GOLEM japim me qera nje vile 1 kateshe 120 m2 me keto karakteristika: 4 dhoma gjumi (max 8 persona) 1 soggiorno me guzhine 1 verande 2 banjo me dush. Vila eshte e rrehuar nga oborri me lule dhe peme. Vile eshte me te gjitha kushtet. Ka vend per parkim dhe i gjithe fshati eshte i rrethuar dhe me roje. Plazhi me rere eshte rreth 20 metra nga vila.

Cmimet:

qershor: 1 jave € 540,00 2 jave € 900,00 3 jave € 1300,00 4 jave € 1700,00

Korrik 1 jave € 600,00 2 jave € 1000,00 3 jave € 1400,00 4 jave € 1800,00

Gusht 1 jave € 650,00 2 jave € 1200,00 3 jave € 1600,00 4 jave € 2000,00

Shtator 1 jave € 540,00 2 jave € 900,00 3 jave € 1300,00 4 jave € 1700,00

per me shume informacjon mund te na kontaktoni ne: email: neritankellici@hotmail.com; rezart.kellici@gmail.com. tel. 00355692269166

Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Durresit
Qyteti / Zona
Durrës
Adresa
Golem
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2347 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Durresit, Durrës, Golem) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj