Shitet : Vodafone Smart 3

55.00 $
Nr. Referencës
RF684864
Titulli i njoftimit
Shitet : Vodafone Smart 3
Përshkrim
Prekja 4.0 inches (~57.4% screen-to-body ratio) 
Android OS, v4.1 (Jelly Bean) 
Chipset Mediatek 1 GHz Cortex-A9 
 MEMORY Card slot microSD, up to 32 GB 
Internal 4 GB, 512 MB RAM CAMERA Primary 5 MP,2592 х 1944 pixels, autofocus, LED flash 
Alert types Vibration; MP3, WAV ringtones Loudspeaker 
COMMS WLAN Wi-Fi , Hotspot, Bluetooth v4.0 ,GPS 
Radio FM radio USB microUSB v2.0
Nuk ka qen asnjeher me difekt 6 muaj i perdorur . 
KA : Karikus , Fish USB , Kllef shtes , 2 Leter Zbukurimi.

Cmimi : 55 Euro
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Tiranë
Adresa
Pallati i sportit
Kodi postar
2002
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1496 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
$/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Tiranë, Pallati i sportit, 2002) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj