Shitet apartament ne Durres(Vollga) Lagjia nr1 sip84m2+verande44m2

73,000.00 €
Nr. Referencës
RF166795
Titulli i njoftimit
Shitet apartament ne Durres(Vollga) Lagjia nr1 sip84m2+verande44m2
Përshkrim
Shite apartament ne Durres(Vollga) Laggjia Nr1 sip 84m2+verande44m2
1 dhome e madhe , 1 sallon i madh . 1 banjo e madhe 
veranda mund te perdoret per te shuar edhe 2 dhoma te tjera 
Apartamenti eshte ne kat te 8 
Pallati eshte i pajisur me ashensor 
Pallati me kushte mjaft te mira dhe zone shume e qete 
Pamje e mrekullushme nga deti si dhe nga vila e zogut 
Cmimi 73000 euro 
Numer kontakti : 0697774933
email :diamandhaxhija26@gmail.com , diamandhaxhija@yahoo.com
Vëndndodhja
Adresa
Lagjia Nr1 Currila
Web-Faqja
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Votimi total: 1
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1669 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Lagjia Nr1 Currila) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj