Shitet apartament ne Durres(Vollga) Lagjia nr1 sip84m2+verande44m2

74,240.00 €
Nr. Referencës
RF104681
Titulli i njoftimit
Shitet apartament ne Durres(Vollga) Lagjia nr1 sip84m2+verande44m2
Përshkrim
Shitet Apartament sip 84m2 + verande 44m2. 1 dhome + 1 sallon i madh + 1 banjo …
Kati 8 me ashensor pamje nga deti si dhe nga vila e zogut .... Veranda mund te perdoret per te shtuar edhe 2 dhoma te tjera ....
Sip e banueshme 84m2 = 690 euro m2 Veranda = 370 euro m2
E mobiluar
Adresa : Lagjia nr1 Currila , Rruga Mbretereshe Teuta
Nr Cel : 0697774933
email : diamandhaxhija@yahoo.com
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Durresit
Qyteti / Zona
Durrës
Adresa
Lagjia Nr1 Currila
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1586 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Durresit, Durrës, Lagjia Nr1 Currila) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj