Shes ose nderroi Grasoniere

18,000.00 €
Nr. Referencës
RF635564
Titulli i njoftimit
Shes ose nderroi Grasoniere
Përshkrim
Shes ose nderroi Grasonier i cili ndodhet ne lagjen 13 Durres, 100 metra nga Hotel Adriatik me 5 Yje dhe 50 metra larga nga rera e detit. Eshte 42 m2. eshte e mobilume. Ka uje e drita te garantume. Eshte e mire p[er Kosovart Maqedonas ,Grek, Gjerman,Malazes,Zvicerane dhw Amerikan
Shitet 18000 Euro cmimi i fundit.
E nderroi me shtepi,apartament,toke ne Tirane dhe ne Lushnje ose ne ....
Vëndndodhja
Adresa
plazhi iliria
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2296 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , plazhi iliria) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj