Shes gjera te ndryshme per biznes Restorant - Bar

800.00 Lek
Nr. Referencës
RF110693
Titulli i njoftimit
Shes gjera te ndryshme per biznes Restorant - Bar
Përshkrim
Pjata - 53 , Luge - 45 , Pirunj-70 , Thika -55 , Kapese sallate- 7 , Kosha buke- 13 , Vajore -4 , Gota Vere -15 , Gota Birre 0,5L -28 , Gota Birre 0,3 L- 13 , Gota Akulloreje -17 , Tasa Zupe -17 , Mbajtese Vere -1 , Broke Vere 1L- 5 , Broke Vere 0,5L- 2 ,  Luge Kafeje - 33 , Luge Caji -20 , Kapese Akulli -6 , Hpese Birre + Vere - 10 , Tasa Sallate - 14 , Tasa per kirike dhe te ndryshme - 10 , Mbajtese letra duresh - 8 , Mbajtese Qirinjsh - 21  = Total produkte 492 
Cmimi - 800 mije lek 
Nr Kontakti : 0697774933
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Durresit
Qyteti / Zona
Durrës
Adresa
Currila
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1193 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Lek/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Durresit, Durrës, Currila) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj