Okazion ! Shitet apartament ne Durres(Vollga) sip 128m2

73,000.00 €
Nr. Referencës
RF206210
Titulli i njoftimit
Okazion ! Shitet apartament ne Durres(Vollga) sip 128m2
Përshkrim
Okazion ! Shes apartament ne Durres (Vollga) siperfaqe e banueshme 84m2 + verande44m2 
1 dhome e madhe , 1 sallon i madh . 1 banjo e madhe veranda mund te perdoret per te shuar edhe 2 dhoma te tjera .
Apartamenti eshte ne kat te 8 Pallati eshte i pajisur me ashensor Pallati me kushte mjaft te mira dhe zone shume e qete . Pamje e mrekullushme nga deti si dhe nga vila e zogut Shitet e kompletuar Cmimi 73000 euro
Vendodhja : Mbrapa Carrefour , ngjitur me shkollen Italiane
 Numer kontakti : 0697774933 
email :diamandhaxhija26@gmail.com , diamandhaxhija@yahoo.com
 
Vëndndodhja
Adresa
Lagjia Nr1 Currila
Web-Faqja
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2064 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Lagjia Nr1 Currila) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj