Okazion ! Shitet apartament ne Durres(Vollga) Lagjia1 (sip128m2)

73,000.00 €
Nr. Referencës
RF128871
Titulli i njoftimit
Okazion ! Shitet apartament ne Durres(Vollga) Lagjia1 (sip128m2)
Përshkrim
Shitet apartament ne Durres(Vollga) 128m2 siperfaqe e banueshme 84 m2 + verande 44 m2 
1 sallon -  kuzhine i madh + 1 dhome e madhe + 1 banjo e madhe + verande 44 m2 
Veranda mund te perdoret per te shtuar edhe 2 dhoma te tjera 
Pamje e mrekullueshme nga deti 
Apartamenti ndodhet ne kat te 8 , pallati eshte i pajisur me ashesnor dhe kushte mjaft te mira si dhe nje qetesi shume e mire 
Adresa : Lagjia nr 1 Currila - Rruga - Mbretereshe Teuta
Shitet e kompletuar 
Cmimi : 73000 euro
Nr kontakti: 0697774933
email : diamandhaxhija26@gmail.com
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Durresit
Qyteti / Zona
Durrës
Adresa
Mbretereshe Teuta
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2493 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Durresit, Durrës, Mbretereshe Teuta) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj