Okazion ! Shes mobilimm komplet shtepie + elektroshtepiake 1700E

1,700.00 €
Nr. Referencës
RF424572
Titulli i njoftimit
Okazion ! Shes mobilimm komplet shtepie + elektroshtepiake 1700E
Përshkrim
Kuzhine komplet , bufe , aspirator , komplet divabesh (3-2-1-1) , minibar , dhome gjumi ( krevat dopio ) , 2 komedina , 1 komo me 4 sirtar me pasqyre ,.... raft per kepuce Elektroshtepiake : Frigorifer ( Samsung) , Mikrovale inkaso (Ikea) , Furre me korrent inkaso ( Ariston) , kondicioner 12 (samsung)
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Durresit
Qyteti / Zona
Durrës
Adresa
Currila
  • Vlerësimi i tanishëm: 4.7
  • Votimi total: 3
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 3682 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Durresit, Durrës, Currila) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj