Okazion ! Shes apartament ne Durres (Vollga) Lagjia 1 (sip84m2+verande44m2)

68,000.00 $
Nr. Referencës
RF171025
Titulli i njoftimit
Okazion ! Shes apartament ne Durres (Vollga) Lagjia 1 (sip84m2+verande44m2)
Përshkrim
Okazion ! Shes apartament ne Durres (Vollga) Lagjia 1 (sip84m2+verande44m2
 
1 dhome e madhe , 1 sallon i madh . 1 banjo e madhe 
veranda mund te perdoret per te shuar edhe 2 dhoma te tjera 
Apartamenti eshte ne kat te 8 
Pallati eshte i pajisur me ashensor 
Pallati me kushte mjaft te mira dhe zone shume e qete 
Pamje e mrekullushme nga deti si dhe nga vila e zogut 
Shitet e kompletuar
Cmimi : 68000 euro 
Numer kontakti : 0697774933
email :diamandhaxhija26@gmail.com , diamandhaxhija@yahoo.com

Vëndndodhja
Adresa
Lagjia Nr 1 Vollga
Web-Faqja
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1921 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
$/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Lagjia Nr 1 Vollga) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj