OKAZION DURRES QENDER

Nr. Referencës
RF143110
Titulli i njoftimit
OKAZION DURRES QENDER
Përshkrim

OKAZJON NE QENDER TE DURRESIT.

 SHESIM PRONE TRE KATESHE NE RRUGEN MALIQ MUÇO  - QENDER  DURRES

96 METRA KATROR PER ÇDO KAT.

 PER BANESE OSE NDERTIM.

ÇMIMI 99.000 EURO I DISKUTUESHEM

PRONA ESHTE ME DOKUMENTACION TE RREGULLT.

TELEFONONI PA HEZITUAR  Z.PETRIKA NE KETE NUMER: 069 – 3296798 

EMAIL: infoudine@gmail.com

Vëndndodhja
Adresa
RRUGEN MALIQ MUÇO
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2195 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , RRUGEN MALIQ MUÇO) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj