Objekt 6 katesh ne Golem

Nr. Referencës
RF122474
Titulli i njoftimit
Objekt 6 katesh ne Golem
Përshkrim
Shes nje objekt 3120 m2 ndertim, 6 kate, mbi Stacionin e Trenit, Golem. Objekti eshte i hipotekuar dhe me letra pronesie familjare. Disponon truall 2800 m2. Objekti eshte multifunksional per sherbime sociale si: hotel, shkolle, kolegj, azil, kazino, spital etj. Objekti eshte ne fazen e suvatimeve pasi ka perfunduar 30% e tyre. Eshte i perfunduar komplet me instalimet elektrike dhe hidraulike me sistemet me te mira dhe me cilesore falkoi dhe panele diellore. Çmimi eshte 300 euro m2, por eshte i diskutueshem.
E nderrojme me prona ne Tirane ose kerkojme partneritet.
Te interesuarit mund te kontaktojne ne nr. e tel: 0695371248 (Club)

Tel. : 0695371248Sell an item 3120 m2 building, 6 floors, above the train station, Golem. The object is mortgaging property papers and family. It has 2800 m2 land. The building is multifunctional social services such as hotel, school, college, asylum, casino, hospital, etc.. The object is in the stage of plastering after completing 30% of them. Is completed with the complete electrical and plumbing installations with better systems and better falkoi and solar panels. Price is negotiable.
For more information call us No: 0695371248
Vëndndodhja
Adresa
Adresa
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2475 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Adresa) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj