Hotel per shitje ose per qera

750,000.00 €
Nr. Referencës
RF519171
Titulli i njoftimit
Hotel per shitje ose per qera
Përshkrim
Shitet ose jepet me qera hoteli tek Shkembi i Kavajes,rruga dytesore mbi autostrade distanca nga plazhi 100m.Hoteli permban 20 dhoma te kompletuara.Kati i pare eshte bar-restorant.Gjithashtu ndodhet edhe nje lulishte bashke me parkingun e hotelit.Cmimi i shitjes eshte 750'000 euro ndersa qeraja eshte 1300 euro ne muaj me nje kontrate minimale 1 vjecare duke depozituar 5000 euro garanci ne banke.Hoteli eshte i pajisur me certifikate pronesie.
 
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Durresit
Adresa
Shkembi i Kavajes,Shkallnur
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 999 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Durresit, Shkembi i Kavajes,Shkallnur) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj