Durres Shes Kamjon Mercedes Benz 3538 8x6.

34,999.00 €
Nr. Referencës
RF203015
Titulli i njoftimit
Durres Shes Kamjon Mercedes Benz 3538 8x6.
Përshkrim
Durres, shes makine Mercedes-Benz 3538 8x6 Viti 1993, 34.999 Euro

Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: e bardhe
Kamjo......: manual

Shitet Kamjon Mercedes Benz 3538 8x6 Viti 1993. Kamjoni eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Per c'do informacjon rreth kamjonit kontaktoni +355 68 247 4288.
Per me shume foto te makines klikoni Ketu http://merrjep.al/ViewItem.aspx?itemId=327606

Cel. : +355 68 247 4288
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 5090 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj