Shes Rover 75 TDI 2.0

3,000.00 €
Nr. Referencës
RF598151
Titulli i njoftimit
Shes Rover 75 TDI 2.0
Përshkrim
donald_kajo@info.al


Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: e bardhe
Kamjo......: manual
Ftohja.....: Klima
KM.........: 190000


OKAZION!!!!!!!!!!!! Rover 75 full optional.
Komanda ne timon
Karikator me 6CD
Sedilje lekure bezhe, elektronike + ngrohje
Baxho xhami
Ngjyre e bardhe me nuanca
Motorri 2000 Nafte
Makina eshte shume ekonomike me gjithe sherbimet e sapokryera. Me dokumenta te rregullta per brenda dhe jasht vendit.


cel: 0697482096
 
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Ali Demi
Adresa
Tirane
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1916 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Ali Demi, Tirane) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj