Renault EXPERT Viti 1999

3,300.00 €
Nr. Referencës
RF110794
Titulli i njoftimit
Renault EXPERT Viti 1999
Përshkrim
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: e bardhe
Kamjo......: manual
KM.........: 170'000

Peugeot Expert 1.9TD, Nafte, 1+1, viti 1999 me 170000km origjinale, xhama elektrik. Me dokumenta të paguara deri në tetor 2013, shumë ekonomike dhe në gjëndje shumë të mirë gjenerike dhe motorike.
E përshtatshme për furra buke, shumica etj.


Cel. : 0686024451
Gjendja
E përdorur
Vëndndodhja
Adresa
Lezhe
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2489 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, Lezhe) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj