Hyundai "County"

45,000.00 €
Nr. Referencës
RF669651
Titulli i njoftimit
Hyundai "County"
Përshkrim
Nga Koncensionar Makine e re me Garanci. 

Opsione kryesore Hyundai County “Deluxe” LWB 29 + 1

Paketë ABS, Freksion hidraulik, sistemdrejtimi hidraulik me regjistrim në lartesi dhe kënd, frena hidraulike me disqe, frene motorike, Ajër I kondicionuar I dyfishtë, paketë ventilimi dhe përforcimi ngrohje, Sistem Audio H829 me mikrofon dhe amplifikator, ndricim leximi dhe dalje e ajrit te kondicionuar për cdo rradhë ulje pasagjerësh, sedilie stofi, rripa sigurie për pasagjerët, timoni I regjistrueshëm në lartësi, kroskoti I shoferit aplikacion druri, kapanxhë ajrimi në tavan, fikëse zjarri. derë e pasagjerëve me hapje elektrike anësore, fenerë mjegulle, pasqyrë ndihmëse shikimi pas, mbulesa disqesh, Paketë opsionale deluxe (përfshin sedilie ergonomike te veshura kombinacion lëkurë sintetike dhe stof, dere një kanateshe të hapshme ne ane, frenim me sensor ngarkese, ore digitale për pasagjerët, strehë dielli per pasagjerët e parë, xhama anësorë të fiksuar, paneleanësore të brendëshme ne njgjyrën e sedilieve, etj


Cmimi: 51 800 Euro
Oferte 45 000 EuroNe cmim perfshihet TVSH, si dhe kontrolli i pare mbas 1000 km.
Automjeti eshte gjendje dhe mund te levrohet menjehere.Oferta eshte e vlefshme per sa kohe automjeti eshte gjendje. Blerja e automjetit mund te financohet gjithashtu me leasing ose kredi duke filluar nga 590 Euro ne muaj me 30% te vleres parapagim. 30% e vleres = 13500 EuroTel. : 047 800 551/554

Cel. : 0692022833
Gjendja
E re
Vëndndodhja
Adresa
tirane
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2372 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, tirane) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj