Scooter MALAGUTI 250cc Viti 2000/2001

1,100.00 €
Nr. Referencës
RF895768
Titulli i njoftimit
Scooter MALAGUTI 250cc Viti 2000/2001
Përshkrim
Ngjyra.....: e kuqe
 
 
Shitet Scooter Malaguti 250cc, grup Yamaha ngjyre e kuqe,viti 2000/2001,me dokumente te rregullta. Motorri eshte shume ekonomik dhe i shpejte me modifikime sportive. Permban dy kopje celsash, Skafande, litar me dy celsa ta sigurosh, dhe nje rryp rezerve. Grupi i mottorrit eshte ne gjendje perfekte. Motorri eshte 100% funksional dhe shume praktik neper qytet per levizje te shpejta dhe gjithashtu shume i bukur. Motorri eshte shume i mirembajtur me targe te re dhe me letra. Te gjitha dokumentat te nevojshme per qarkullim jane te paguara. Per me shume informacion me kontaktoni ne nje prej numrit e meposhtem.
 
Tel. : 068 9030 827
 
Cel. : 069 6507 939
Gjendja
E përdorur
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 3641 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj