VW Passat 1.9 tdi -02 me dogane te paguar e sapo ardhur

3,200.00 €
Nr. Referencës
RF170297
Titulli i njoftimit
VW Passat 1.9 tdi -02 me dogane te paguar e sapo ardhur
Modeli
2002
Ngjyra
Blu e mbyllur
Gjendja
E përdorur
Tipi i automjetit
Portobagazh
Informacione shtesë
Madhësia motorike
1900cc
Karburanti
Naftë
Dyer
5
Përshkrim
Passat 1.9 tdi viti 2002 e sapoardhur me 
dogane te paguar
full options
climatronic
sendilje lekure me ngrohje
kompjuter bordi, mbyllje qendrore me pult
xhama dhe pasqyra elektrike 
drita xenon, disqe alumini goma te reja 90 %
6 marshe e kuqe
modeli highline me shirita inox
me te gjitha sherbimet e kryera , rrip motorrri , pompe uji , rripi dinamos, goma dhe ferrota te reja 
e gatshme per cdo lloj prove

Telefon: 0662440400 
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2981 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj