Volkswagen Touran Viti 2005

7,000.00 €
Nr. Referencës
RF670168
Titulli i njoftimit
Volkswagen Touran Viti 2005
Modeli
2005
Ngjyra
E kuqe
Gjendja
E përdorur
Tipi i automjetit
Portobagazh
Informacione shtesë
Transmisioni
Automatik
Diferenciali
2WD
Madhësia motorike
1800cc
Karburanti
Naftë
Dyer
5
Përshkrim
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: e kuqe
Kamjo......: automatik
Ftohja.....: Klima
KM.........: 136000

SHITET WOLSVAGEN TOURAN,2005.
MAKINA ESHTE ME SERVIS TE BERE DHE ME DOKUMENTA DERI NE JANAR 2013.KAMIO AUTOMATIK(TRONIK),KLIMA ME DY ZONA.XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE.NE GJENDJE TE PERKRYER BRENDA DHE JASHTE.TE INTERESUARIT MUND TE KONTAKTOJNE NE NR E TEL:0692087828

Tel. : 0692087828

Cel. : 0692087828

  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2703 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj