Volkswagen TOURAN Viti 2004

8,400.00 €
Nr. Referencës
RF145237
Titulli i njoftimit
Volkswagen TOURAN Viti 2004
Modeli
2004
Ngjyra
Blu e mbyllur
Gjendja
E përdorur
Tipi i automjetit
Portobagazh
Informacione shtesë
Transmisioni
Automatik
Diferenciali
2WD
Madhësia motorike
2000cc
Karburanti
Naftë
Dyer
5
Përshkrim
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: blu e errët
Kamjo......: tiptronik
Ftohja.....: Klima
Fuqia KW..: 147
KM.........: 128000

VOLKSWAGEN TOURAN 
2.0 TDI
VITI 29/11/2004
EURO 4
KLIMA DIGITALE
SENSOR PARKIMI
SENSORE SHIU
KOMPJUTER BORDI 
PILOT AUTOMATIK
RADIO CD
PASQYRA ELEKTRIKE & ME NGROFJE
XHAMA ELEKTRIK
XHAMA TE ZI ORIGJINAL
2 CELSA ME PULT
E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA 
ME TVSH TE PAGUAR
Ad: STADIUMI DINAMO PERBALL BIRRA KORCES


Cel. : 0664044999
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 3835 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj