Volkswagen Polo Viti 2012

11,500.00 €
Nr. Referencës
RF823643
Titulli i njoftimit
Volkswagen Polo Viti 2012
Gjendja
E përdorur
Informacione shtesë
Përshkrim
Karburanti: Benzine
Ngjyra.....: gri metalizato
Kamjo......: manual
Ftohja.....: Klima
Fuqia KW..: 44
KM.........: 0

Polo 1.2 Benzine, viti 2012, ngjyre metalizato, kondicioner klimatik, radio cd me MP3,mbeshtetese krahu perpara, sediljet e shoferit me ngritje ne lartesi, timon hidraulik, Airbag , ABS, gome rezerve,xhamat para dhe mbrapa elektrike, pasqyrat me komandim elektrik, Mbyllje qendrore me pult, sinjalet e kthimit te integruar ne pasqyra, drita mjegulle,dorezat dhe pasqyrat ne ngjyren e makines, sediljet e pasme te palosshme, disqe çeliku 15".

GARANCIA 3 VJET (pa limit kilometrash)
Ne cmim perfshihet : Dogane, TVSH, targat dhe leja e qarkullimit.


classic sh.p.k Volkswagen
Rruga e Kavajes Nr.116, Tirane

Tel. +355 (0) 42259020
Mob. +355 (0) 682088883
dorian.gjinali@classic-volkswagen.com.al
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2866 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj