Volkswagen passat Viti 2001

6,400.00 €
Nr. Referencës
RF476693
Titulli i njoftimit
Volkswagen passat Viti 2001
Gjendja
E përdorur
Informacione shtesë
Përshkrim
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: blu e errët
Kamjo......: automatik
Ftohja.....: Klima
Fuqia KW..: 74
KM.........: 159000

Volswagen PASSAT
VITI 2001 
AUTOMAT TRONIK
4 XHAMA ELEKTRIK 
PASQYRA ELEKTRIKE 
KLIM DIGITAL 
KOMPJUTER BORDI 
2 CELSA ME PULT 
TAPICERI BEZHE
DISQE ALUMINI 16 & GOMA TE REJA 
CMIMI I DISKUTUSHEM
Ad:STADIUMI DINAMO PERBALL BIRRA KORCES


Cel. : 0664044999
Vëndndodhja
Adresa
Tirane
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 3695 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, Tirane) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj