Volkswagen Passat Automatike Sportline Full EXTRA

10,000.00 €
Nr. Referencës
RF124833
Titulli i njoftimit
Volkswagen Passat Automatike Sportline Full EXTRA
Modeli
2004
Ngjyra
Gri metalike
Gjendja
E përdorur
Tipi i automjetit
Portobagazh
Informacione shtesë
Transmisioni
Automatik
Diferenciali
2WD
Madhësia motorike
2000cc
Karburanti
Naftë
Dyer
5
Përshkrim
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: gri metalizato
Kamjo......: tiptronik
Ftohja.....: Klima
KM.........: 220000

VW PASSAT 2.0 TDI SPORTLINE E ARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGAN FULL OPSION DISQE 18 ORIGJINALET TE VETAT ME BAXHA SEDILJE LEKURE ME NGROHJE PARA DHE MBRAPA DRITA BIXENON FENERET ME LEVIZJE AUTOMATIKE MARSHA NE TIMON SENSORE PARKIMI PARA DHE MBRAPA NAVIGATOR 6 CD SYSTEM AUDIO DYN AUDIO 600 WAT BUTONA NE TIMON KOMPJUTER BORDI SENSOR SHIU DHE DRITE PILOT AUTOMATIK PASQYRA ME SENSOR QE NXIHEN KUR I BIE DRITA DHE ME MBYLLJE. OSE E NDERROJ ME MAKINE ME MOTOR TE MADH AUDI A6 3.0 TDI OSE BMW 530 2004 OSE MAKIN ME MOTOR 3.0 NAFTE 
Cel. : 0695680387
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2083 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj