Volkswagen Passat,Automat SW Highline Viti 2003

5,000.00 €
Nr. Referencës
RF142279
Titulli i njoftimit
Volkswagen Passat,Automat SW Highline Viti 2003
Modeli
2003
Ngjyra
Gri metalike
Gjendja
E përdorur
Tipi i automjetit
Portobagazh
Informacione shtesë
Transmisioni
Automatik
Diferenciali
2WD
Madhësia motorike
1900cc
Karburanti
Naftë
Dyer
5
Përshkrim
- Volkswagen PASSAT ( SW )
- Motor 1.9cc Diezel TDI
- Gri metalizato
- Automat & Tronic
- Klima Digitale
- KW-110
- 150.000 Km
- 8 Air Bag ( SRS )
- Disqe Alumini
- Mbyllje Qendrore & 2 Celesa
- Radio CD - MP3
- Kompjuter bordi
- Sensor shiu
- Sedilje me ngrohje

Dokumeta te paguara.

Cel: 0696396235;
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 5620 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj