Shitet Volkswagen Golf 4 (1.4 16 v) benzine Viti 1998

4,500.00 €
Nr. Referencës
RF957853
Titulli i njoftimit
Shitet Volkswagen Golf 4 (1.4 16 v) benzine Viti 1998
Gjendja
E re
Informacione shtesë
Përshkrim
Shitet Golf 4 (1.4 16 valvula) benzine SPORT FULL OPTIONS !
Kasetofon DVD me touch, Impiant Muzikor !
E ardhur nga Gjermania dhe e perdorur vetem nga nje person !
Cmimi 4500 Euro i diskutueshem !
Kjo makine shitet per arsye emigrimi !
Me kontaktoni te nr: 0664164444
Vëndndodhja
Adresa
Devoll,Korce
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 6221 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Devoll,Korce) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj